تدریس خصوصی تافل iBT

تدریس خصوصی تافل ibt

چرا تدریس خصوصی تافل ibt

کلاس تدریس خصوصی تافل iBT ویژه افرادی است که قصد دارند در آزمون تافل شرکت کنند. عده ای به علت مهاجرت نیازمند یادگیری سریع زبان انگلیسی و دریافت مدرک تافل TOEFL هستند، بسیاری به دلیل مشغله های کاری زمان شرکت در کلاس های آموزشگاه های زبان انگلیسی را ندارند، به همین خاطر می توانند با حضور در کلاسهای تدریس خصوصی تافل ibt با تمرکز بیشتری به آموختن زبان بپردازند و مطابق با برنامه ریزی مشخص برای شرکت در آزمون toefl آمادگی لازم را کسب کنند.

تدریس خصوصی تافل ibt

فواید تدریس خصوصی تافل ibt

کسانی که می خواهند در وقت و هزینه های رفت و آمدی خود صرفه جویی نمایند، سعی می کنند از کلاس های تدریس خصوصی تافل iBT استفاده کنند، اما فواید استفاده از این روش تنها محدود به صرفه جویی در زمان و هزینه تدریس خصوصی تافل نمی باشد؛ بلکه از این طریق مدت زمان یادگیری و آمادگی برای آزمون بسیار کوتاه تر از شرکت در دوره های ترمیک آموزشگاهی و کلاس گروهی تافل خواهد شد.

زیرا مدرس با تمرکز بیشتر بر روی فرد زبان آموز می تواند با سرعت بیشتری مطالب را در اختیار وی قرار دهد و فرد یادگیرنده نیز به دلیل اینکه توانسته است، ساعت و محل برگزاری جلسات را خودش تعیین نماید، احساس راحتی و آزادی عمل بیشتری خواهد داشت.

TOEFL

کلمه ی TOEFLکوتاه شده ی عبارت Test of English as a Foreign Language می باشد که به عنوان یک آزمون آکادمیک، جامع و معتبر جهت سنجش میزان دانش زبانی افراد در جهان مطرح شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

داشتن چنین مدرکی به عنوان یک اعتبار برای تحصیل در کالج، دانشگاه ها و موسسات آموزشی آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و …. ضروری است و به همین دلیل تعداد زیادی از شرکت کنندگان آزمون تافل کسانی هستند که می خواهند برای ادامه تحصیل به ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای خارجی بروند.

 

مطالب مرتبط:

نکات مهم آزمون تافل
تدریس خصوصی تافل در تهران
تدریس خصوصی تافل تضمینی
کلاس خصوصی تافل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *