کلاس خصوصی آیلتس

اگر تصمیم گرفته اید که در آزمون آیلتس شرکت کنید، نیاز به انتخاب یک برنامه ی جامع، دقیق و موثر به همراه یک استاد حرفه ای آیلتس دارید. ما مجموعه ای از بهترین اساتید تهران را گرد هم آورده ایم تا به شما در رسیدن به هدفتان که همان گرفتن بهترین نمره در آیلتس است ، یاری رسانیم و از آغاز تا پایان راه همراه شما خواهیم بود. از آنجایی که منابع آزمون آیلتس و برنامه های آماده سازی آیلتس بسیار متنوع و گسترده هستند، زبان آموزان غالبا زمان زیادی را صرف یافتن “بهترین منبع آیلتس“، “بهترین استاد آیلتس” و “بهترین برنامه آماده سازی” میکنند. بعضا این جستجوی طولانی نتیجه ای را عاید زبان آموز نمیکند. از آنجایی که ما خود زمانی زبان آموز بوده ایم و مراحل یادگیری زبان انگلیسی را گذرانده ایم و سپس به عنوان مدرس سالها تجربه ی کار در زمینه های مختلف به ویژه تدریس خصوصی آیلتس را داریم کاملا به نیازهای زبان آموزان و مشکلاتی که در این راه با آنها مواجه اند اشراف داریم.

تدریس خصوصی آیلتس

برای پاسخگویی به این نیازها و رفع این سردرگمی ها دوره های متنوع تدریس خصوصی آیلتس را برای زبان آموزان خود طراحی کرده ایم.

شعار ما خواستن توانستن است ، بنابراین ما نیاز به همراهی ۱۰۰% شما عزیزان داریم و در این مسیر با شما همراه هستیم. ما ادعا می کنیم که با بهترین اساتید و بهترین کیفیت درآموزش IELTS شما را به مقصودتان می رسانیم. در این مطلب به بررسی جزئیات آزمون آیلتس میپردازیم و شما را با بخش های آن آشنا میکنیم پس همراه ما باشید.

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس مخفف عبارت (International English Language Testing System) می باشد. که در واقع آزمونی بریتانیایی است و در حال حاضر جزء معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی به شمار می رود. آزمون آیلتس توسط دانشگاه کمبریج انگلستان , شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود و تنها دوسال اعتبار دارد . آزمون آیلتس به گونه ای طراحی شده که برای زندگی در خارج از ایران می تواند به شما کمک کند. این آزمون توانایی های شما در چهار بخش listening , reading , writing , speaking می سنجد.

انواع آزمون آیلتس

 • آیلتس آکادمیک(Academic) : مخصوص کسانی است که می خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.
 • آیلتس جنرال(General) : مخصوصی کسانی است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند. (مانند : کانادا,استرالیا,نیوزلند)

شما باید با توجه هدفی که دارید در یکی از این آزمون ها ثبت نام کنید .اساتید ما این دو آزمون را به طور کامل به شما معرفی میکنند تا بتوانید در آزمون مناسب ثبت نام کنید .

 

برای مطالعه بیشتر میتوانید به مقاله ” تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال ” مراجعه نمائید.

 

تفاوت آیلتس اکادمیک و جنرال

ساختار آزمون آیلتس

در آزمون آیلتس چهار مهارت لیسنینگ( Listening )، ریدینگ( Reading )، اسپیکینگ( Speaking ) و رایتینگ ( Writing ) مورد ارزیابی قرار می گیرد.

داوطلبین در ابتدا باید به سوال های بخش لیسنینگ پاسخ دهند بعد از آن ریدینگ و بخش آخر مخصوص رایتینگ است. قسمت اسپیکینگ که شامل انجام یک مصاحبه رو در رو با ممتحن است در روز دیگری انجام می شود.

بخش های آزمون آیلتس عمومی

مهارت نوشتن: ۲ فعالیت یا همان task، در مدت ۶۰ دقیقه.

مهارت شنیدن: ۴ قسمت، ۴۰ سؤال، در مدتِ ۳۰ دقیقه.

مهارت خواندن: ۳ قسمت، ۴۰ سؤال، ۳ متن طولانی، در مدتِ ۶۰ دقیقه.

مهارت صحبت کردن: ۳ قسمت، ۱۱ تا ۱۴ دقیقه.

هزینه آزمون ielts

در حال حاضر برای شرکت در این آزمون شما باید هزینه ای معادل ۲ میلیون ۷۹۵ هزار تومن پرداخت نمایید. البته مبلغ آزمون آیلتس در کشور های دیگر متفاوت می باشد.

 

کلاس خصوصی آیلتس یا گروهی آیلتس؟

شرکت در  کلاس خصوصی آیلتس دارای مزیت هایی است که آن را متمایز از کلاس های گروهی میکند. در کلاس های خصوصی شما میتوانید استاد موردنظرتان را خودتان انتخاب کنید و در صورت عدم  رضایت آن را تغییر دهید ، همچنین زمان و مکان کلاس ها با توجه به شرایط شما قابلیت تغییر دارد . از جمله مهم ترین مزیت های کلاس خصوصی آیلتس نسبت به کلاس گروهی تمرکز و ارزیابی استاد بر روی مهارت های شما است و این که پیشرفت شما کاملا قابل مشاهده است . البته به شرطی که شما یک معلم خصوصی خوب و با تجربه داشته باشید. اما بهترین معلم خصوصی کیست و باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

کلاس خصوصی آیلتس یا کلاس گروهی آیلتس

بهترین معلم خصوصی آیلتس

همه ما می دانیم که تدریس کار دشواری است به همین دلیل است که برخی از مدرسان نمی توانند از حدی فراتر روند. در صورتیکه معلمان اساتید مجرب و خوب بدون خستگی کار می کنند تا محیط خوب و چالشی و پرورشی را برای زبان آموزان فراهم کنند. استاد شانژاد یکی از بهترین اساتید در حوزه آیلتس است که سالها تجربه تدریس دارد و با همه پیچ و خم های این مسیر آشناست . به همین دلیل میتواند به داوطلبان آیلتس کمک کند تا با ساختار آزمون آیلتس آشنا شوند و در هر ۴ مهارت زبان انگلیسی پیشرفت چشم گیری داشته باشند و نمره بالا کسب کنند . همچنین یک معلم خصوصی خوب آیلتس در هر جلسه پیشرفت شما را ارزیابی میکند و نقاط ضعفتان را تشخیص داده و برای رفع آن تلاش میکند تا شما زودتر به هدفتان برسید. اشتباه در زمینه انتخاب معلم خصوصی آیلتس می تواند به معنی شکست شما در آزمون آیلتس و از دست دادن زمان و منابع مالی شما باشد. زیرا مهمترین گام در راه رسیدن به نمره مورد نظر آیلتس انتخاب معلم خوب آیلتس می باشد.

تدریس خصوصی آنلاین آیلتس

برای آن دسته از دوستانی که به هر دلیلی نمیتوانند در کلاس های حضوری ما شرکت کنند ، کلاس های تدریس خصوصی آنلاین را پیشنهاد میدهیم . این کلاس ها مزایایی دارند که در ادامه ذکر میکنیم:

 1.  صرفه جویی در زمان هزینه های رفت و آمد
 2.  برگزاری کلاس در هر مکانی
 3.  امکان ضبط صدا
 4.  بهره مندی آسان از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور.
 5.  مشاهده ی با کیفیت تصویر و صدای استاد و محتوای آموزشی.
 6.  امکان به اشتراک گذاری و نمایش اسلاید‌های آموزشی و فایل‌های pdf، ویدئو‌های آموزشی به صورت همزمان.
 7.   امکان نظارت خانواده‌ها بر روند تدریس مدرسین
 8. مطالعه و حضور در کلاس‌های آنلاین به شما انعطاف پذیری بیشتری می‌دهد و میتوانید راحت تر برای حضور در کلاس و دیگر فعالیت‌های خود برنامه ریزی کنید.
 9. استفاده از کلاس‌ها در تمام روزهای هفته و تمام ساعت‌های شبانه روز.
 10. استفاده آسان از کلاس‌ها و اجتناب از عوامل استرس زایی نظیر ترافیک و یا حضور در جمع.

 

کارنامه زبان آموزانی که در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس ما شرکت کردند:

 

 

کارنامه آیلتس

کارنامه آیلتس

کارنامه آیلتس

کارنامه آیلتس

 

هزینه تدریس خصوصی آیلتس

هزینه تدریس خصوصی آیلتس به عوامل زیادی بستگی دارد که در انتها قیمت نهایی را مشخص میکند. چندین مورد از این موارد تاثیرگذار را در زیر ذکر میکنیم:

۱- شما در چه سطحی هستید و در کدام مهارت ها ضعف دارید ؟

۲-  شما به چند جلسه  و چند ساعت  کلاس در هفته نیاز دارید ؟

۳- شما قصد شرکت در کدام دوره را دارید؟

۴- مکانی که قرار است در آن کلاس برگزار شود کجاست؟ (موسسه ، منزل یا محل کار شما)

و…..

پس بهتر است با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
۲۲۹۰۲۱۳۳ – ۰۹۱۲۳۱۰۹۸۵۶