کلاس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس (IELTS)

اگر تصمیم گرفته اید که در آزمون آیلتس شرکت کنید، نیاز به انتخاب یک برنامه ی جامع، دقیق و موثر به همراه یک استاد حرفه ای آیلتس دارید. ما مجموعه ای از بهترین اساتید تهران را گرد هم آورده ایم تا به شما در رسیدن به هدفتان که همان گرفتن بهترین نمره در آیلتس است ، یاری رسانیم و از آغاز تا پایان راه همراه شما خواهیم بود. از آنجایی که منابع آزمون آیلتس و برنامه های آماده سازی آیلتس بسیار متنوع و گسترده هستند، زبان آموزان غالبا زمان زیادی را صرف یافتن “بهترین منبع آیلتس“، “بهترین استاد آیلتس” و “بهترین برنامه آماده سازی” میکنند. بعضا این جستجوی طولانی نتیجه ای را عاید زبان آموز نمیکند. از آنجایی که ما خود زمانی زبان آموز بوده ایم و مراحل یادگیری زبان انگلیسی را گذرانده ایم و سپس به عنوان مدرس سالها تجربه ی کار در زمینه های مختلف به ویژه تدریس خصوصی آیلتس را داریم کاملا به نیازهای زبان آموزان و مشکلاتی که در این راه با آنها مواجهند اشراف داریم.

تدریس خصوصی آیلتس

برای پاسخگویی به این نیازها و رفع این سردرگمی ها دوره های متنوع تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی تافل و … طراحی کرده ایم.

شعار ما خواستن توانستن است ، بنابراین ما نیاز به همراهی ۱۰۰% شما عزیزان داریم و در این مسیر با شما همراه هستیم. ما ادعا می کنیم که با بهترین اساتید و بهترین کیفیت درآموزش IELTS شما را به مقصودتان می رسانیم.

آزمون آیلتس

آیلتس مخفف عبارت (International English Language Testing System) می باشد. که در واقع آزمونی بریتانیایی است و در حال حاضر جزء معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی به شمار می رود. آزمون آیلتس توسط دانشگاه کمبریج انگلستان , شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود. آزمون آیلتس به گونه ای طراحی شده که برای زندگی در خارج از ایران می تواند به شما کمک کند. این آزمون توانایی های شما در چهار بخش listening , reading , writing , speaking می سنجد.

انواع آزمون آیلتس

 • آیلتس آکادمیک(Academic) : مخصوص کسانی است که می خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.
 • آیلتس جنرال(General) : مخصوصی کسانی است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند. (مانند : کانادا,استرالیا,نیوزلند)

برای مطالعه بیشتر میتوانید به مقاله ” تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال ” مراجعه نمائید.

تفاوت آیلتس اکادمیک و جنرال

مدرک آیلتس

IELTS که به معنی سامانه جهانی سنجش زبان انگلیسی است توانایی و مهارت زبانی داوطلبان در سراسر دنیا را می سنجد و داشتن مدرک آیلتس یکی از با اعتبارترین مدارک آموزش زبان در دنیا محسوب می شود, که کاربرد بسیار زیادی در زندگی خارج از کشور برای شما میتواند داشته باشد. مدرک آیلتس تا دوسال اعتبار دارد و شما می توانید طی این دوسال مدرک خود را به دانشگاه ها و یا موسسات آموزشی و یا مهاجرتی ارائه دهید. دلیل اینکه مدرک آیلتس دوسال اعتبار دارد این است که سازمان های برگزار کننده این آزمون بر این باورند که امکان دارد شخص پس از دو سال دچار فراموشی شود و به دلیل اینکه ماهیت زبان فرار است نیاز به اثبات سطح زبان آموز وجود دارد. آزمون آیلتس در سطح بین المللی دارای اعتبار است و بسیاری از کشورهای جهان و تمامی دانشگاه ها این مدرک را قبول دارند.

مراکز برگزار کننده آزمون آیلتس

در حال حاضر مراکز مجاز آیلتس در ایران که توسط سازمان سنجش معرفی شده اند شامل مراکز زیر می شوند.

 • آیلتس تهران
 • دانشگاه آزاد اسلامی
 • موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
 • موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام
 • موسسه شکوه سمنان
 • موسسه شکوه تهران
 • موسسه اموزش عالی آزاد پروشات نوین

 

کارنامه آیلتس

طبق مقررات در نظر گرفته شده برای زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون آیلتس , نتایج پس از گذشت سیزده روز از آزمون کتبی ارائه می شوند که به سه طریق قابل مشاهده هستند:

 • مراجعه به وب سایت https://results.ieltsessentials.com
 • مراجعه به داشبورد شخصی
 • دریافت پیامک نتایج بر روی شماره همراه مندرج در پروفایل شخصی ثبت شده در وبسایت

کارنامه آیلتس

قوانین صدور کارنامه

 • کارنامه دارای کد های امنیتی بوده، نسخه مربوط به متقاضی، یک بار صادر می شود.
 • صدور مجدد  کارنامه جهت ارسال مستقیم آن برای مراکز مورد تایید IELTS، با درخواست کتبی متقاضیان امکان پذیر می باشد.

 

قوانین دریافت کارنامه

 • برای تحویل حضوری کارنامه روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۴ الی ۱۶ با در دست داشتن گذرنامه و یا کارت ملی به دفتر مرکزی موسسه مراجعه بفرمایید.
 • در صورتی که فرد دیگری ( اعم از اولیاء ، همسر ، وکیل و …. ) به جای داوطلب برای دریافت کارنامه مراجعه نماید همراه داشتن فرم تکمیل شده Authorization موجود در سایت موسسه و نیز کپی صفحه اول گذرنامه داوطلب همچنین مدرک شناسایی شخص تحویل گیرنده الزامیست.
 • متقاضی میتواند در صورت تمایل به دریافت کارنامه در منزل، فرم مخصوص پست را در روز آزمون شفاهی تکمیل کند و نسبت به دریافت کارنامه از طریق پست اقدام نماید و یا مشخصات خود  شامل نام ، تاریخ آزمون ، شماره داوطلبی ، آدرس دقیق و تلفن تماس را به result@irsafam.com ایمیل نموده و تصویر فیش واریزی را نیز ضمیمه نماید.
 • مقصد/ هزینه پستی
 • تهران/ ۲۱۰،۰۰۰ ریال
 • شهرستان/ ۲۷۰،۰۰۰ ریال
 • مدت زمان دریافت مرسوله درمراکز تحت پوشش پست ملی و یا تی پی جی ( طبق جدول ضمیمه ) حداکثر دو روز کاری  و در سایر موارد سه تا چهار روز به طول خواهد انجامید.
 • لیست شهرهای تحت پوشش تی پی جی در انتها پیوست می باشد
 • امکان ارسال کارنامه با ایمیل وجود ندارد.

 

ارسال کارنامه به دانشگاهها

 • جهت درخواست برای ارسال نتایج به دانشگاهها و مراکز شما باید پس از اعلام نتایج ، نام ، شماره داوطلبی و تاریخ آزمون خود را همراه با آدرس دقیق دانشگاه و نام دپارتمان به result@irsafam.com ارسال فرمایید .

توجه : درج کد پستی ، نام دپارتمان مورد نظر و شماره تلفن دانشگاه ضروری است.

ارسال کارنامه آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس یا گروهی آیلتس؟

شرکت در کلاس خصوصی آیلتس دارای مزیت هایی مانند انتخاب مدرس تعیین محل و زمان کلاس و تعداد جلسات است. افرادی که در کلاس خصوصی آیلتس شرکت میکنند می توانند در مدت زمان کوتاهی آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون آیلتس را به دست آورند.

کلاس خصوصی آیلتس یا کلاس گروهی آیلتس

معلم خصوصی آیلتس

همه ما می دانیم که تدریس کار دشواری است به همین دلیل است که برخی از مدرسان نمی توانند از حدی فراتر روند. در صورتیکه معلمان اساتید مجرب و خوب بدون خستگی کار می کنند تا محیط خوب و چالشی و پرورشی را برای زبان آموزان فراهم کنند.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس

از جمله مزیت هایی که کلاس خصوصی آیلتس دارد این است که شما می توانید با توجه به شرایط خود محل و زمان برگزاری کلاس را تعیین نمایید و با شرکت در این کلاس ها در آزمون آیلتس نمره بالایی کسب کنید. شرکت در کلاس خصوصی آیلتس نسبت به کلاس های گروهی بازدهی و تاثیر گذاری بیشتری می تواند داشته باشد. هزینه شرکت در کلاس خصوصی IELTS و قیمت و نرخ تدریس آیلتس به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در مقاله هزینه کلاس خصوصی آیلتس به آن اشاره شده است.

منابع و آمادگی آزمون آیلتس

سطح آشنایی شما با زبان انگلیسی مشخص میکند چه مدت لازم است که در دوره های تدریس خصوصی آیلتس شرکت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. در کنار مهارت های مربوط به آیلتس لازم است که مهارت زبانی وجود داشته باشد که زمان نسبتا بیشتری برای تقویتش نیاز دارید. برای یادگیری زبان انگلیسی لازم است که روی هر چهار مهارت خواندن نوشتن صحبت کردن و گوش دادن شما کار شود. در ادامه می خواهیم در مورد منابع آزمون آیلتس , ویژگی های معلم خوب آیلتس و روش های بهبود نمره آیلتس با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید.

منابع آزمون آیلتس

از جمله منابعی که می تواند به شما برای موفقیت در آزمون آیلتس کمک کند موارد زیر هستند:

 •  English Grammar in use
 • English sentence structure
 • Tree or three
 • Barron’s
 • IELTS speaking test
 • Short stories
 • New insight into IELTS
 • Cambridge books for IELTS Exams

برای مطالعه بیشتر در مورد این منابع می توانید به ” مقاله منابع آزمون آیلتس ” مراجعه نمایید.

ویژگی های معلم خوب آیلتس

اشتباه در زمینه انتخاب معلم خصوصی آیلتس می تواند به معنی شکست شما در آزمون آیلتس و از دست دادن زمان و منابع مالی شما باشد. زیرا مهمترین گام در راه رسیدن به نمره مورد نظر آیلتس انتخاب معلم خوب آیلتس می باشد. ما در مقاله ویژگی های معلم خوب آیلتس به توضیحات کاملی در این باره پرداخته ایم که میتوانید با مطالعه آن با ده ویژگی بهترین استاد آیلتس آشنا شوید.

 

بهبود نمره آیلتس

برای اینکه در آزمون آیلتس نمره بالایی کسب کنید لازم است که از مفهوم هر نمره کاملا آگاه باشید و بدانید برای بدست آوردن آن نمره چه توقعاتی از شما میرود. برای افزایش نمره آیلتس آگاهی داشتن از ساختار آزمون می تواند به شما کمک کند برای موفقیت در این آزمون صرفا تقویت زبان انگلیسی کافی نیست و شما حتما باید در دوره های آمادگی آزمون آیلتس و کلاس های تدریس خصوصی آیلتس شرکت کنید. در این کلاسها نکات مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس برای شما توضیح داده می شود و نقاط ضعف و قوت شما نمایان می شود که توسط معلم آیلتس خود می توانید آنها را رفع کنید. موفقیت در آزمون آیلتس تکنیک های خاص مربوط به خود را دارد که می توانید توسط آن به نمره دلخواه خود برسید.

آیا طرز نت برداری و نحوه نوشتن آن در نمره گرفتن تاثیر دارد؟

خیر، ممتحن به نوع نوشتن و دیکته شما نمره نمی دهد، ممتحن به گفتار و صراحت شما نمره می دهد.

آیا هر بخش در آزمون اسپیکینگ نمره جداگانه دارد؟

خیر ، در مورد آزمون اسپیکینگ عملکرد کلی شما بررسی می شود.

از چه طریقی در آزمون آیلتس میتوانم ثبت نام کرده و پرداخت نمایم؟

با مراجعه به آدرس MY.IELTSESSENTIALS.COM می توانید متقاضی رزرو آزمون باشید. میتوانید از فایل راهنمای ثبت نام روی صفحه اصلی وب سایت استفاده نمائید. آزمون مورد نظر را فقط در این سایت رزرو نمائید و نیازی به پرداخت نیست.

تفاوت ILETS و TOEFL چیست؟

آزمون آیلتس مربوط به سیستم کشور انگلستان با لهجه British می باشد و آزمون TOEFL مربوط به سیستم آمریکا با لهجه American می باشد و تفاوت کمی در محتوا دارند.

 

IELTS و TOEFL مورد قبول چه کشورهایی است؟

هر 2 مدرک از اعتبار یکسانی در تمامی کشورها برخوردارند و پذیرش مدرک بستگی دارد به قوانین کشور و یا دانشگاهی که شخص قصد حضور در آن را دارد و این امر به وسیله مکاتبات با سفارت کشور مربوطه مشخص خواهد شد اما به طور معمول مدرک آیلتس مورد قبول اکثر کشورهای اروپایی،استرالیا و کشورهای آسیایی می باشد و مدرک تافل مورد قبول کشورهای آمریکایی می باشد.

مکان های برگزاری آزمون IELTS در ایران کجا است؟

مراکز مجار برگزاری آزمون آیلتس را می توانید در سایت سازمان سنجش مشاهده کنید.

کدام مهارتها در آیلتس ضروری است ؟ آیا هر 4 مهارت در آیلتس باید با هم گذرانده شوند؟

این بستگی به سطح دانش زبانی و نقاط ضعف و قوت زبان آموز دارد، ترجیحاََ همه skill ها باید خوانده شود. اما ترتیب گذراندن مهارتها با خود دانشجو است در مواردی که دانشجو فقط نیاز به یادگیری یک یا دو مهارت داشته باشد این امکان وجود دارد.

آیا کارنامه آزمون های UKVI فقط در انگلستان معتبر است؟

ارایه این مدرک برای تمام کشورها معتبر و امکان پذیر است.

مدت زمان آزمون آیلتس چقدر است؟

برای این آزمون حدود سه ساعت باید وقت گذاشته شود.

آیا آزمون آیلتس تا مدت زمان خاصی اعتبار دارد؟

مدرک آزمون آیلتس تا دو سال اعتبار دارد. معمولا سازمان ها و دانشگاه ها بعد از این زمان مدرک شما را قبول نمیکنند.

چه مدت بعد از آزمون می توانیم از نتیجه مطلع شویم و از چه طریق؟

13 روز بعد از آزمون می توانید آنلاین نمرات خود را ببینید و تا 28 روز بعد این نمرات در سایت خواهند بود. یک نسخه از کارنامه آزمون آیلتس هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باید آن را حفظ کنید.

مدت زمان لازم برای گرفتن مدرک آیلتس چقدر است؟ برای آزمون آیلتس باید روزانه چند ساعت مطالعه کنیم؟

این سوالات بسیار کلی هستند و پاسخ آن ها در رابطه با هر فرد متفاوت است زیرا مدت زمان آمادگی برای مدرک آیلتس به عوامل زیادی مانند سطح زبان متقاضی،هدف زبان آموز، وقت آزاد برای مطالعه بستگی دارد.