ویزای Tier 4 انگلستان

گروه آموزشی استاد شانژاد به عنوان تخصصی ترین برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس در ایران می باشد و  همه می دانیم که کسانی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند و باید از طریق تحصیلی این کار را انجام دهند باید از ویزای Tier 4 انگلستان استفاده کنند که یکی از قسمت های مهم آن داشتن آیلتس می باشد.

ویزای Tier 4 انگلستان

برای بررسی اینکه ویزای Tier 4 انگلستان چیست و چه شرایطی دارد تا انتهای این مطلب را بخوانید.

ویزای دانشجویی

Tier به معنای ردیف یا رده می باشد. ویزایی که در این رده قرار می گیرد ویزای تحصیلی یا دانشجویی است. Tier 4 دارای  شرایطی است که باید آن را مد نظر داشته باشید.

دانش زبان: که باید با آزمون های SELT ( Secure English Language test) همانند آیلتس آن را اثبات کنند.

داشتن هزینه تحصیل: باید اثبات کنید که می توانید از نظر مالی خود را در دوران تحصیل کامل کنید.

داشتن نامه CAS ( Confirmation of Acceptance for studies): که توسط دانشگاه و یا مرکز ارائه دهنده دوره آموزش به شما ارائه می شود.

هزینه ویزای Tier 4 انگلستان

هزینه این ویزا حدود ۳۲۸ پوند می باشد و برای هر شخصی که به شما وابسته باشد همانند همسر و یا فرزند باید ۳۲۸ پوند بپردازید. همچنین باید هزینه درمانی اصافه ای را نیز پرداخت کنید که به شما اعلام خواهد شد.

شما می توانید به میزان زمانی که دوره تحصیلی شما طول می کشد از این ویزا استفاده کنید و در کشور انگلیس اقامت داشته باشید. معمولا می توانید در شغل های دانشجویی فعالیت کنید ولی نمی توانید به عنوان یک شغل دائم از این ویزا استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از این ویزا استفاده کنید و سطح زبان خود را مشخص کنید باید نمره مناسبی در آیلتس کسب کنید. برای این کار با ما تماس بگیرید.

[hrf_faqs]