تدریس خصوصی ارزان و با کیفیت توسط مدرسان خبره و با تجربه و رسمی آموزش و پرورش به صورت تضمینی و با قیمت مناسب تدریس

تدریس خصوصی کلیه دروس و مقاطع از دبستان تا دبیرستان در تمامی مناطق تهران

گروه علم تابان پویش با مجوز رسمی سازمان آموزش و پرورش در خدمت خانواده های محترم جهت آموزش متفاوت و بازدهی بالا در کنار کادر مشاوره تحصیلی که پیشرفت تحصیلی دانش آموز خود را کاملا لمس خواهید کرد.

تدریس خصوصی تمامی درس ها و در تمامی مقاطع ابتدایی، دبیرستان دوره اول(هفتم-هشتم-نهم) و دبیرستان دوره دوم(دهم دبیرستان-سوم دبیرستان) و کنکور بصورت تستی و تشریحی (پیش دانشگاهی)

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی ابتدایی

تدریس ابتدایی با توجه به تغییرات کتاب های درسی و روش های جدید تدریس دروس

توسط دبیران دوره دیده برای آموزش کتاب های جدید ابتدایی

سابقه تدریس در مدارس و تسلط کافی بر کتابهای جدید

تدریس خصوصی دبیرستان

تدریس تمامی دروس مقطع دبیرستان با بررسی عملکرد دانش آموزان در تک تک دروس و ارزیابی جلسه تدریس بعد از اتمام جلسات

معلم خصوصی دبیرستان در تمامی سطوح و برای آمادگی آزمون نهایی تا المپیاد ها و آزمون ورودی مدارس نمونه

تدریس خصوصی کنکور

در مقطع کنکور و پیش دانشگاهی عموما دانش آموزان با توجه به نیازشان در درسهای مختلف نیاز به معلم خصوصی برای تقویت پایه علمی خود و بصورت تدریس تقویتی است و یا اینکه برای آمادگی کنکور و بیشتر تمرکز معلم خصوصی باید بر بالا بردن سرعت تست زنی و نکات تستی و کنکور باشد.

علم تابان با بهره گیری از اساتید درجه ۱ کنکور و تهران در زمانی محدود بیشترین پیشرفت در عملکرد شما در آزمون های آزمایشی را تضمین میکند.

قیمت تدریس خصوصی

هزینه و قیمت تدریس خصوصی در مقاطع و دروس مختلف و باتوجه به سابقه معلم خصوصی تعیین خواهد شد و کاملا شما با توجه به مقدار بودجه خود میتوانید یکی از کادرها و معلم خود را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که در گروه علم تابان به هیچ عنوان از دانشجویان و یا فارغ التحصیلان عزیزی کم سابقه و یا بدون سابق تدریس می باشند استفاده نخواهد کرد و تمامی دبیران از هر کادری که شما انتخاب نمایید بصورت حرفه ای مشغول به تدریس هستند.

تذکر: تدریس خصوصی ارزان بی دلیل نیست!