دوره نوروزی آنلاین

بسیاری از افراد تعطیلات نوروزی را فرصت خوبی برای انجام کارهای مورد علاقه خود می دانند تا در این روز ها با تمرکز کافی به انجام تفریحات و یا یادگیری آموزش های جدید بپردازند. زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از زمانی که در اختیار دارند برای ارتقا مهارت های خود استفاده می کنند. مجموعه آموزشی شانژاد با طراحی و برنامه ریزی دوره نوروزی آنلاین زبان امکانی را ایجاد کرده است تا زبان آموزان از طریق شرکت در این دوره بتوانند بدون نیاز به حضور پیدا کردن در آموزشگاه و تنها به صورت آنلاین و از راه دور با اساتید خود در ارتباط باشند.

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی در مجموعه شانژاد

کلاس های آنلاین مجموعه شانژاد در برای سطوح مختلف دانش آموزان طراحی شده است و تدریس خصوصی تافل، آیلتس و pte و مکالمه برگزار می شود. پس از مشاوره با اساتید مجموعه ما و انجام تعیین سطح رایگان، اساتید ما برای شما برنامه آموزشی مختص شما را در اختیارتان قرار می دهند تا طبق برنامه در کلاس ها شرکت کرده و آموزش های لازم را دریافت نمایید. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی قابل برگزاری است که شما با توجه به خواسته خود می توانید نوع کلاس خود را انتخاب کنید و در کلاس شرکت کنید.

دوره آنلاین زبان

دوره نوروزی آنلاین زبان انگلیسی چه مزایایی دارد؟

  • صرفه جویی در هزینه رفت و آمد
  • عدم اتلاف وقت در ترافیک
  • دسترسی به کلاس در سفر و تعطیلات
  • عدم نیاز به خارج شدن از منزل
  • نداشتن محدویت زمانی و مکانی
  • قابلیت پیگیری زبان آموز
  • عدم خستگی ناشی از رفت و آمد
  • استفاده از منابع چند رسانه ای

این دوره آنلاین زبان مناسب چه کسانی است؟

دوره نوروزی آنلاین زبان انگلیسی با توجه به نیازهای شما در مدت زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت برگزار خواهد شد تا تمامی شما عزیزان به نتایج دلخواهی که دارید برسید و سعی شده در برنامه ریزی و بخش بندی دوره نوروزی تمام جنبه ها لحاظ شود و حاصل ساعت ها تبادل نظر اساتید مجموعه آموزشی شانژاد است. در کنار این کارگاه های نوروزی مشاوره و برنامه ریزی آمادگی آزمون ها به صورت فرد به فرد هم صورت خواهد گرفت تا شاهد بیشترین بازدهی در این دوره ها باشید. اما شما عزیزان هدف ها و شرایط متفاوتی برای ثبت نام در هر کدام از دوره های آیلتس، تافل و یا PTE را خواهید داشت. زبان آموزانی که قبلا در آزمونها ( آیلتس-تافل-PTE) شرکت کرده اند و به هر دلیلی نتیجه دلخواه را نگرفته اند و نیاز دارند که بخش هایی از مهارت های خود را تقویت کنند تا نمره بالاتری بگیرند. دوستانی که محدودیت زمانی داشته و فرصت تعطیلات عید فرصتی طلایی برای پیشرفت چشمگیر برای این عزیزان است و میتوانند با شرکت در کلاسهای نوروزی موفقیت خود را دوچندان کنند. آن دسته از زبان آموزانی که فرصت کافی تا آزمون را ندارند و فشرده بودن کارگاه ها برای آنها بسیار با اهمیت خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)