آیا مدرک تافل برای مهاجرت انگللستان مورد قبول است ؟

بر اساس اطلاعیه اعلام شده از سوی دولت انگلیس که در وب سایت رسمی آن یعنی www.gov.uk اعلام شده به زبان آموزانی که قصد مهاجرت به انگلیس را دارند، به این سوال که آیا مدرک تافل برای مهاجرت انگللستان مورد قبول است ؟ پاسخ داده شده است. به هیچ عنوان از مدرک TOEFL برای این کار نمی توانند استفاده کنند و باید در آیلتس شرکت کنند. در زیر دلایل تغییرات اعلام شده برای اینکه آیا مدرک تافل برای مهاجرت به انگلیس مورد قبول است یا نه را بیان می کنیم.

آیا مدرک تافل برای مهاجرت انگللستان مورد قبول است ؟

Home Office دولت انگلیس در وب سایت رسمی خود پاسخ این سوال که آیا مدرک تافل برای مهاجرت انگلیس مورد قبول است یا نه را به این صورت اعلام داشته است؟

تمامی آزمون های ETS آمریکا همانند تافل TOEFL و TOEIC دیگر برای کسب ویزا برای ورود به کشور انگلیس مورد قبول نمی باشند. البته کسانی که تا تاریخ ۲۲ July  ۲۰۱۴ در آزمون تافل ثبت نام کرده اند می توانند از مدرک خود استفاده کنند اما از این تاریخ به بعد نمی توانند از مدرک تافل خود استفاده کنند.

البته قابل ذکر است که این تغییرات تنها بر روی کسب ویزا موثر هستند و ممکن است دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی انگلیس این آزمون را همچنان برای پذیرش خود مورد استفاده قرار دهند.

از آنجا که مهم ترین مرحله در اخذ پذیرش برای کشور انگلیس کسب آزمون زبان آیلتس می باشد، این که دیگر آزمون تافل مورد پذیرش این کشور نیست بسیار مهم است.