کلاس اسپیکینگ آیلتس

بهترین کلاس اسپیکینگ آیلتس

صحبت در مورد بهترین کلاس اسپیکینگ آیلتس سخت و دشوار است، چرا که نمی توان در هیچ زمینه ای بهترین مطلقی را معرفی کرد اما امروز در این مقاله می خواهیم به معرفی یکی از همکاران خود یعنی استاد محمد سجادی بپردازیم که در زمینه تدریس خصوصی آیلتس فعالیت می کنند و جز اساتیدی هستند که شما می توانید در کلاس اسپیکینگ آیلتس ایشان با خیالی آسوده شرکت کنید و از پیشرفت خود در زبان انگلیسی لذت ببرید. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد کلاس اسپیکینگ آیلتس باهم صحبت کنیم.

همانطور که در جریان هستید آزمون اسپیکینگ آیلتس شامل ۳ بخش است که هرکدام امتیاز متفاوتی دارند و به طور کلی شامل جدول زیر می شوند:

بخش زمان بندی درباره چه چیزی باید صحبت کرد
۱ ۴-۵ دقیقه ممتحن از شما سوالات کلی و آشنایی می پرسد. مثلا وارد مورد علاقه و یا زندگی روزمره.
۲ ۳-۴ دقیقه ممتحن برگه سالی را که مضوعی به همراه پیشنهاداتی است را به شما می دهد، از شما انتظار می رود که ۱-۲ دقیقه درمورد ان موضوع صحبت کنید.قبل از اینکه شروع به صحبت کنید یک دقیق زمان برای آمادگی خواهید داشت. ممکن است چندین سوال پیرو نیز شما بپرسند.
۳ ۴-۵ دقیقه ممتحن سوالات انتظاعی تر عمیق تری را در باره بخش دو از شما می پرسد.

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس می تواند برای کسانی که سطح زبان خوبی دارند و نمی خواهند وقت خود را بر سر مطالب تکراری تلف کنند مناسب است و یا کسانی که با محدودیت زمانی مواجه هستند. باید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه مطلوب برسند. اگر بنا به هر دلیلی شما نمیتوانید به صورت حضوری مراجعه کنید پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس است که به شما این انکان را می دهد در هرجایی که هستید از طریق اینترنت در جلسات خود شرکت کنید و دیگر نگران برگزاری کلاسهایتان نباشید.

لازم است بدانید کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و هزینه یکسانی برای شرکت در این کلاسها می توانید پرداخت کنید و از لحاظ برنامه درسی و دیگر بخش ها کاملا یکسان است.

برای اینکه اطلاع داشته باشید در آزمون اسپیکینگ آیلتس چگونه صحبت کنید میتوانید به مقاله در آزمون speaking آیلتس رسمی صحبت کنم یا نه مراجعه کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *