تخفیف ویژه

گروه آموزشی شانژاد

گروه آموزشی شانژاد با چندین سال سابقه تدریس در حوزه آزمون های بین المللی آیلتس ، تافل ، پی تی ای جمعی از بهترین اساتید را گرداوری کرده تا شما زبان آموزان عزیز را به سطح دلخواهتان برساند .

به کمک تیم حرفه ای ما 4 مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

"

برگزاری کلاس  های تدریس خصوصی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس راهی مطمئن برای  تقویت مهارت های چهارگانه ریدینگ ، لیسنینگ ، اسپیکینگ و رایتینگ شماست تا بتوانید به کمک یک معلم خصوصی  مطمئن بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب کنید .اساتید ما شما را با نکات کلیدی این آزمون آشنا خواهند کرد.

تدریس خصوصی تافل

تدریس خصوصی تافل

با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل میتوانید در کمترین زمان بیشتری یادگیری را داشته باشید و به سمت هدفتان یعنی کسب نمره بالا در هر مهارت حرکت کنید . تیم حرفه ای ما معتبر ترین منابع تافل را به شما معرفی میکنند تا بتوانید آموزش خود را منسجم پیش برید.

تدریس خصوصی پی تی ای

به دلیل این که آزمون پی تی ای نسبت به سایر آزمون های بین المللی کمتر شاخته شده است در نتیجه منابع مطالعاتی و اساتید با تجبه در این حوزه کم هستند . اساتید ما خوشبختانه در این حوزه بسیار حرفه ای هستند و میتوانند شما را راهنمایی کنند.

تدریس خصوصی مکالمه

تدریس خصوصی مکالمه

برای برقراری ارتباط با سایر کشور ها شما باید یک زبان بین المللی بلد باشید ازین رو اگر میخواهید به راحتی صحبت کنید با شرکت در کلاس تدریس خصوصی مکالمه آموزش را شروع کنید.

تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

تدریس خصوصی آنلاین

با توجه به شیوع ویروس کرونا ما همه کلاس های خود را به صورت غیرحضوری هم برگزار میکنیم تا در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی شود. کافیست یک گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید.

کارنامه زبان آموزان

نظرات زبان آموزان

برای مشاوره رایگان کافیست فرم زیر را پر کنید.

021۲۲۹۰۲۱۳۳

زمان پاسخگویی : 10 الی21

آدرس:  بلوار میرداماد

ایمیل : shanezhad@gmail.com