تخفیف ویژه

گروه آموزشی شانژاد

گروه آموزشی شانژاد با چندین سال سابقه تدریس در حوزه آزمون های بین المللی آیلتس ، تافل ، پی تی ای جمعی از بهترین اساتید را گرداوری کرده تا شما زبان آموزان عزیز را به سطح دلخواهتان برساند .

به کمک تیم حرفه ای ما 4 مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

"

برگزاری کلاس  های تدریس خصوصی

دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی (TESOL از InterTESOL آمریکا)
دانش آموخته IDP استرالیا- کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی
دارای مدرک بین المللی TOT از دانشگاه کمبریج
دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از IDP استرالیا
دارای ٧ مدرک بین المللی از دانشگاه کمبریج
دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از King’s Colleges London
دارای ١٠ سال سابقه تدریس دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی، دوره های تخصصی آیلتس، تافل، بازرگانی، تربیت مدرس و دوره های تخصصی آزمون های کمبریج
برگزار کننده کارگاه های تخصصی مختلف برای زبان آموزان و اساتید
سوپروایزر و مشاور موفق در برنامه ریزی آموزشی موسسات معتبر مختلف
سابقه کار مفید و حرفه ای و همکاری با بسیاری از موسسات معتبر تهران از جمله کیش، سفیر، سفیر پلاس، گفتگو، کیش ایر، ماهان، ایرانمهر و …

ویژگی کلاس خصوصی گروه شانژاد

صرفه جویی در هزینه ها

زمان برگزاری کلاس

زمان دلخواه کلاس ها

اساتید مجرب و حرفه ای

امکان برگزاری کلاس آنلاین

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس راهی مطمئن برای  تقویت مهارت های چهارگانه ریدینگ ، لیسنینگ ، اسپیکینگ و رایتینگ شماست تا بتوانید به کمک یک معلم خصوصی  مطمئن بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب کنید .اساتید ما شما را با نکات کلیدی این آزمون آشنا خواهند کرد.

تدریس خصوصی تافل

تدریس خصوصی تافل

با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل میتوانید در کمترین زمان بیشتری یادگیری را داشته باشید و به سمت هدفتان یعنی کسب نمره بالا در هر مهارت حرکت کنید . تیم حرفه ای ما معتبر ترین منابع تافل را به شما معرفی میکنند تا بتوانید آموزش خود را منسجم پیش برید.

تدریس خصوصی پی تی ای PTE

به دلیل این که آزمون پی تی ای نسبت به سایر آزمون های بین المللی کمتر شاخته شده است در نتیجه منابع مطالعاتی و اساتید با تجبه در این حوزه کم هستند . اساتید ما خوشبختانه در این حوزه بسیار حرفه ای هستند و میتوانند شما را راهنمایی کنند.

تدریس خصوصی مکالمه

تدریس خصوصی مکالمه

برای برقراری ارتباط با سایر کشور ها شما باید یک زبان بین المللی بلد باشید ازین رو اگر میخواهید به راحتی صحبت کنید با شرکت در کلاس تدریس خصوصی مکالمه آموزش را شروع کنید.

تدریس خصوصی سلپیپ

سلپیپ

اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید و ویزا بگیرید میتونید با شرکت تو آزمون سلپیپ سطح مهارت های زبان انگلیستون رو بسنجید . برای تقویت این مهارت ها کافیه از یک استاد خوب کمک بگیرید و آماده این آزمون بشید.

لایف اسکیلز

این آزمون مخصوص کسانی است که میخواهند شهروند انگلستان شوند . این آزمون از سایر آزمون ها آسان تر است و دارای سطوح مختلف A1،  A2  و  B1 است.

نمره دهی اسپیکینگ آیلتس

تدریس خصوصی حضوری

کلیه کلاس های ما با رعایت پروتکل های بهداشتی و یک سری شرایط خاص برای زبان آموزان عزیز در مکان های مختلف قابل برگزاری است.

تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

تدریس خصوصی آنلاین

با توجه به شیوع ویروس کرونا ما همه کلاس های خود را به صورت غیرحضوری هم برگزار میکنیم تا در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی شود. کافیست یک گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید.

کارنامه زبان آموزان موفق

نظرات زبان آموزان

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

021۲۲۹۰۲۱۳۳

زمان پاسخگویی : 10 الی21

آدرس:  بلوار میرداماد

ایمیل : shanezhad@gmail.com