مدرسان زبان انگلیسی

نخستین همایش بین المللی مدرسان زبان انگلیسی ایران تحت عنوان نوآوری جهانی و بومی سازی با حمایت سازمان‌های یونسکو و آیسسکو در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  بیتا رضایی – دبیر مجمع مدرسان زبان انگلیسی ایران اعلام کرد:

نخستین همایش بین المللی مدرسان زبان انگلیسی با عنوان نوآوری جهانی وبومی سازی از تاریخ ۲۰ بهمن تا ۲۲ بهمن ماه جاری در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار می‌شود.

این همایش به همت مجمع مدرسان زبان انگلیسی ایران و با حمایت سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (UNESCO) و سازمان اسلامی، آموزشی، علمی و فرهنگی ( ISESCO) در تهران برگزار خواهد شد.

در این همایش بین المللی، شماری از اساتید و صاحب نظران برتر خارجی در حوزه آموزش زبان انگلیسی به همراه اساتید داخلی به بررسی آخرین دستاوردها و تکنیک‌های رایج در زبان‌آموزی و بومی‌سازی آن به منظور تسهیل در امر آموزش و ارایه روش تدریس جهت زبان آموزان و مدرسان این حوزه خواهند پرداخت.

از مدرسان زبان انگلیسی سراسر کشور برای حضور در این همایش سه روز دعوت شده است تا از کارگاه‌های تخصصی آموزشی بهره برده و به تبادل دانش و تجربیات خود بپردازند.

آگاهی بخشیدن به مدرسان نقاط مختلف کشور درخصوص جدیدترین فرایندهای آموزشی زبان انگلیسی با حضوردر محافل بین المللی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

برپایی این همایش‌ها و سمینارهای بین المللی در نزدیک کردن اندیشه‌ها و روش‌های کاربردی مدرسان این حوزه بسیار موثر بوده و بر فرایند زبان آموزی تاثیری مستقیم دارد.

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *