تدریس خصوصی pte

تدریس خصوصی PTE  یکی دیگر از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی گروه آموزشی شانژاد است که اخیرا بدلیل روی آوردن زبان آموزانی که علاقمند به  تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به کشور استرالیا می باشند علاوه بر دوره های تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی تافل و… محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

هدف ما در این مقاله آشنایی کامل شما با آزمون PTE و معرفی تدریس خصوصی pte (پی تی ای) در گروه آموزشی شانژاد است پس تا انتها با ما همراه باشید.

آزمون PTE که مثل آزمون های IELTS و TOEFL دارای اعتبار جهانی بوده و در اکثر کشورها برای ادامه تحصیل و مهاجرت قابل قبول می باشد. این آزمون توسط سازمانPEARSON   برگزار میشود و علاقمندانی که به دنبال تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به کشور استرالیا می باشند می توانند از این آزمون استفاده کنند.

این آزمون همانند تافل با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام می شود و چهار مهارت اصلی  زبان از جمله  Speaking, Writing, Reading, Listeningرا ارزیابی نموده و نمره آن از ۹۰ محاسبه می شود.

آزمون pte

یکی از دلایل محبوبیت آزمون PTE در بین زبان آموزان این است که از چند سال گذشته اداره مهاجرت استرالیا این آزمون را برای مهاجرت به جای آیلتس هم  قبول می کند و علت اینکه افراد زیادی تمایل به شرکت در این آزمون را دارند این است که این آزمون ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد. ولی این نکته شایان ذکر است که کشور کانادا این آزمون را برای مهاجرت قبول نمی کند و برای این کشور فقط آیلتس مورد قبول می باشد.

چنانچه شما تمایل دارید که به استرالیا مهاجرت کنید و نیازمند کسب نمره ۷ در هر چهار مهارت می باشید می توانید به جای آیلتس در آزمون PTE شرکت کنید. معادل نمره ۷ در چهار مهارت آیلتس نمره ۶۵ در آزمون PTE میباشد که بنابر گفته خیلی از افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند کسب نمره ۶۵ در این آزمون راحت تر از کسب نمره ۷ در آیلتس می باشد.

بخش های آزمون PTE

بخش اول Speaking & Writing

۷۷ تا ۹۳ دقیقه زمان برای این قسمت لازم است و شامل موارد زیر است:
معرفی شخصی
خواندن بلند read Aloud
تکرار جمله
توصیف تصویر
تکرار یک lecture
جواب به سوالات کوتاه
خلاصه کردن متن ( یک جمله )
خلاصه کردن متن ( یک پاراگراف )
مقاله ( ۲۰ دقیقه )

بخش دوم Reading

۳۱ تا ۴۰ دقیقه زمان
سوالات چند گزینه ای
چیدن پاراگراف ها
پر کردن جاهای خالی
( ۱۰ دقیقه برای استراحت به صورت اختیاری )

بخش سوم Listening

۴۵ تا ۵۷ دقیقه برای:
خلاصه کردن یک بخش Speaking
سوالات چند گزینه ای
پر کردن جای خالی
علامت گذاری خلاصه صحیح

انتخاب کلمات جا افتاده

نگارش دیکته
مشخص کردن کلمات نادرست

یکی دیگر از ویژگیهای این آزمون این است که نمره شما ۵ روز بعد از انجام آزمون در وب سایت Pearson قابل مشاهده است و شما می توانید بعد از آن بلافاصله در صورت نیاز مجددا ثبت نام نموده و در آزمون شرکت کنید.

کلاس تدریس خصوصی pte

  • محیط یادگیری انعطاف پذیر و آرام است.
  • دوره های تدریس خصوصی PTE (پی تی ای)  شامل تمام دروسی است که شما برای آزمون PTE به آن نیاز دارید.
  • در تدریس خصوصی PTE (پی تی ای) سرعت یادگیری شما بالاست و شما در وقت صرفه جویی خواهید کرد.
  • در تدریس خصوصی PTE (پی تی ای) یک جدول زمانی انعطاف پذیر وجود دارد که به این معنا است که درسها را می توان بر اساس برنامه شخصی خود تنظیم کرد.
  • دوره های تدریس خصوص PTE (پی تی ای) گروه آموزشی شانژاد نه تنها به شما در آمادگی برای آزمون PTE کمک خواهد کرد، بلکه زبان عمومی و دستور زبان شما را نیز بهبود خواهد بخشید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *